Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації

на тиждень
з 09 по 15 липня 2018 року
 
Олімпійські, неолімпійські та паралімпійські види спорту
 
п/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу
та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу
(ПІБ, мобільний телефон)

Участь у Всеукраїнських змаганнях

1
Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату
09-12.07
м. Кропивницький
14+4
Оніщенко І.В.
095-389-12-01
2
Всеукраїнські фінальні змагання з футболу на кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2006-2007 р.н.
09-15.07
м. Скадовськ
15
Костянецький І.М.
066-599-46-07
3
Відкритий Кубок України з дзюдо, Командний чемпіонат України з дзюдо (ІІІ ранг)
10-12.07
м. Суми
43
Ящук М.П.
050-326-70-06
4
Особистий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное
11-15.07
м. Дніпро
Беспалов Святослав
Венгер З.М.
066-706-80-20
5
Чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських номерах програми (юнаки, дівчата)
13-15.07
м. Дніпро
7
Алєксєєва Н.Ф.
099-963-78-11
6
Чемпіонат України з волейболу пляжного
13-15.07
м. Кременчук
2
Васильченко В.Л.
050-287-94-90

Участь у міжнародних змаганнях

1
Чемпіонат світу з баскетболу U-21 серед спортсменів з вадами слуху
05-15.07
м. Вашингтон
(США)
2
Зайченко О.С.
066-997-80-96
2
18-та шахова Олімпіада серед спортсменів з вадами слуху
06-16.07
м. Манчестер (Великобританія)
2
Зайченко О.С.
066-997-80-96
3
Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів
10-15.07
м. Тампере (Фінляндія)
Радюк Олена
Коноваленко Артем
Пирогов Олександр
Семенова Богдана
Серорез Т.Б.
050-910-21-45
4
Чемпіонат світу з триатлону (акватлону, дуатлону, на довгі дистанції)
12-14.07
м. Фюн
(Данія)
Соснова Віра
Крилова Маргарита
Меньшиков Іван
Зємцев Віктор
Драгулян Г.В.
050-588-70-10
5
Кубок світу спортивна радіопеленгація - радіоспорт (дорослі, юніори, юнаки)
12-16.07
м. Приморсько
(Болгарія)
Іванько Олексій
Штанько Сергій
Дворніков Данило
Андрійченко Володимир
Іванько О.В.
050-987-56-93
6
Чемпіонат Європи з велоспорту на шосе
14-18.07
Чехія
Нікулін Данііл
Малєєв Тимур
Алєксєєва Н.Ф.
099-963-78-11
 

Новини