Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Національно-патріотичне виховання

 
Розділ "Національно-патріотичне виховання" на сайті Міністерства молоді та спорту Україниhttp://dsmsu.gov.ua/index/ua/category/191
 
Заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання
дітей та молоді Донецької області:

̶      при проведенні обласних змагань з видів спорту на церемонії відкриття підіймається державний прапор України, виконується  державний  гімн, на закритті змагань переможці та призери отримують нагородну  атрибутику із зображенням національної символіки;

̶      проведення спортивних змагань з нагоди державних свят України;

̶      з метою підняття іміджу України на міжнародних змаганнях спортсмени області у складі національних збірних команд представляють нашу державу та регіон, спортивна форма членів збірних команд України виготовляється із зображенням національної символіки;

̶      у 14 містах та районах області проведено відбіркові змагання для участі у обласній Спартакіаді допризовної молоді, яка щорічно проводиться з 5 видів спорту;

̶      училище олімпійського резерву носить ім’я С.Н. Бубки - Героя України;

̶      проведення лекцій, співбесід з національно-патріотичного виховання при організації навчально-тренувальних зборів з видів спорту, майстер-класів провідних спортсменів області, членів збірних команд області та України в дитячо-юнацьких спортивних школах та загальноосвітніх навчальних закладах;

̶      поширення відповідної інформації на сайті управління та у засобах масової інформації.
 
 
 
 

13-14 жовтня 2015 року на Донеччині відбулася Всеукраїнська національно-патріотична акція «Покрова Героїв».

Задля обміну досвідом діяльності у молодіжній сфері, сфері національно-патріотичного виховання до Донецької області приїхали близько 200 представників 24-х областей України – з обласних адміністрацій, громадських організацій.

Модератором однієї з трьох секцій – «Національно-патріотичні справи у спорті» – був начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

 

5 квітня 2016 року в Краматорську відбувся Всеукраїнський вебінар «Національно-патріотичне виховання молоді на уроках фізичного виховання та в позаурочний час у професійно-технічних навчальних закладах».

Організатором заходу виступив Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області (директор – Едуард Гончаров).

У вебінарі взяли участь понад 160 працівників профтехосвіти різних областей України: Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, а доповідачами були представники 4-х регіонів: Донеччини, Закарпаття, Миколаївщини та Чернігівщини.

 

Виступ начальника відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Миколи Ляховича перед учасниками Всеукраїнської акції, спрямованої на залучення національно-патріотичної активної молоді до діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування, "Покрова Героїв", що відбулася 14-16 жовтня 2016 року на Одещині в Савранському районі.

Микола Ляхович коротко розповів, які цінності закладенні в Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді 2016-2020 рр., і які є механізми її втілення на місцевому рівні.

Більше матеріалів про захід: http://www.ex.ua/105257919

 

28 вересня 2017 року управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації приєдналося до флешмобу «Мільйон голосів» на підтримку учасників Invictus Games (Ігор Нескорених).

Мета цієї акції – сказати слова подяки воїнам, які пережили важкі випробування, захищаючи свою країну, але не втратили сили духу і залишились нескореними.

 

Координатор роботи з національно-патріотичного виховання в управлінні з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації - Киричик Володимир Степанович - головний спеціаліст відділу організаційно-спортивної роботи (тел.: +38(095)7978881, e-mail: vkirichik@gmail.com).

 
Майбутнє України
  
1) Юлія Каліна         2) Вихованка СДЮСШОР з кінного спорту         3) Аліна Махиня
 
 
         1) Єлизавета Яхно                                                       2) Дмитро Кияшок
 
 
 
"Олімпійський день" в Краматорську
 

Новини