На чемпіонаті Європи з веслування академічного паралімпійці Донеччини вибороли «золото» і «бронзу»

З 25 по 28 квітня в угорському місті Сегед відбувся чемпіонат Європи з веслування академічного, в рамках якого поруч з олімпійцями змагалися 57 спортсменів з інвалідністю.

Від Донецької області в складі паралімпійської збірної України, яка загалом налічувала 6 атлетів, гідно виступили два заслужені майстри спорту.

Представник Бахмута Роман Полянський став переможцем у класі PR1 Men's single – у «одиночці» серед чоловіків. У фіналі він із часом 9 хвилин 38,87 секунд випередив суперників із Італії, Великої Британії, Франції, Ізраїлю та Німеччини.

Ярослав Коюда зі Слов’янська в класі змішаних пар PR2 Mixed double разом зі спортсменкою Волині Анною Айсановою посіли третє місце. З результатом 9:28.98 вони у фінальних перегонах обійшли французів, нідерландців та ізраїльтян, але поступилися британцям і німцям.

Відзначимо, що завдяки своїми здобуткам 2023-2024 років Роман і Ярослав заслужили право представити Україну на найпрестижніших змаганнях чотириріччя – Паралімпійських іграх у Парижі.