Триатлети Донецької області – переможці та призери чемпіонату України в Житомирі

25-28 квітня в місті Житомир відбулися національні змагання з триатлону, що зібрали понад 200 учасників – чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ, чемпіонат України в естафетах, особисто-командний чемпіонат України у приміщеннях та етап дитячої триатлонної ліги.

Від Донеччини на змаганнях виступили 14 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, які представляють місто Слов’янськ. Загалом вони вибороли 5 золотих, 5 срібних і 3 бронзові нагороди – це 8 особистих та 5 командних відзнак.

За підсумками чемпіонату України серед ШВСМ команда Донецької області посіла 1 місце.

На чемпіонаті України в естафетах переможцями серед чоловіків стали Іван Шевченко, Іван Ткаченко та Гліб Якубець, срібними призерами серед юнаків – Олександр Потрубач, Данило Драгулян та Захар Цівковський, бронзовими призерками серед жінок – Маргарита Меньшикова, Кіра Агафонова та Ксенія Левковська.

Іван Шевченко, Іван Ткаченко і Ксенія Левковська здобули «золото» у командному заліку чемпіонату України.