Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Дружківці відбувся обласний турнір з волейболу пам’яті Євгена Ісіка

19-20 березня в Дружківці на базі СК «Грета» відбувся обласний турнір з волейболу пам’яті Євгена Ісіка.

У змаганнях взяли участь 6 команд з Дружківки, Краматорська, Лиману, Родинського, Вугледару та Костянтинівського району.

На відкриття змагань завітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик та в.о. директора Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко. Володимир Мицик побажав усім гравцям впевненості у власних силах, командної зібраності і тисячі маленьких перемог, що неодмінно приведуть до великого тріумфу.

Спортсмени, які брали участь у турнірі, доклали максимум зусиль, щоб ще раз підтвердити свою майстерність та професіоналізм. Переможцем у завзятій боротьбі вийшла команда з Краматорська. Друге місце посіли волейболісти Дружківки, а третє – Лиману.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Учасники набрались спортивного досвіду, поспілкувались між собою і з новим запалом та натхненням повернулися додому, щоб продовжити тренування та підготовку до наступних турнірів.

 
23.03.2016