Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Пауерліфтери Донеччини завоювали три медалі чемпіонату Європи

З 11 по 14 травня в місті Плзень (Чехія) проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

У другій змагальний день Донецьку область в складі збірної України представила Антоніна Марченко з Дружківки (тренер Сергій Федоренко).

Антоніна повернулася на європейський поміст після декрету, і відразу увірвалася в трійку лідерів. Хоча боротьба була важкою, наша атлетка впевнено йшла до нагороди у ваговій категорії до 72 кг. У підсумку, Марченко стала бронзовою призеркою з результатом у сумі триборства 547,5 кг: присідання – 225 кг (2 місце), жим лежачи – 152,5 кг (2 місце), станова тяга – 170 кг.

У останній змагальний день виступали два наших пауерфлітери: Олексій Рокочий з Лиману (тренери Євген Рокочий і Іван Збандут) та Володимир Свістунов з Маріуполя (тренер Іван Збандут), і обидва принесли Донеччині та Україні медалі.

Рокочий став чемпіоном Європи у ваговій категорії 120 кг з кращими показниками: у сумі триборства – 1077,5 кг, у присіданні – 410 кг, у жимі лежачи – 310 кг, у тязі – 357,5 кг. Цей результат поставив Олексія на третє місце в абсолютній першості чемпіонату Європи (розраховується за формулою Вілкса) серед чоловіків.

 

Володимир Свістунов у ваговій категорії понад 120 кг став бронзовим призером, піднявши в сумі триборства 1100 кг (присідання – 425 кг, жим лежачи – 335 кг, тяга – 340 кг).

 

Відзначимо, що виступи представників Донецької області принесли збірній України важливі залікові очки (Рокочий – 12, Свістунов – 8), які дозволили посісти їй перше командне місце на чемпіонаті Європи серед чоловіків.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик вітає спортсменів та їх тренерів з медалями чеського помосту та бажає успішних підходів на головних змаганнях у цьому сезоні – чемпіонаті світу в Орландо (США), де в листопаді будуть розіграні ліцензії для участі у Всесвітніх іграх 2017 року.

 
14.05.2016