ХК «Донбас» рекордно громить київських «Дженералз»

27 грудня в Броварах в заключному матчі Української хокейної ліги в 2016 році ХК «Донбас» здобув найбільшу перемогу над ХК «Дженералз» в історії протистояння.

Другий рік поспіль команда Анатолія Степанищева закінчує виїзними перемогами. Причому, обидва рази донеччани «всуху» обіграли киян. 26 грудня 2015-го в Богуславі на Арені «Льодограй» наші хокеїсти з рахунком 11:0 взяли гору над «Крижинкою-Компаньйон» Євгена Аліпова. А рік і один день потому трохи менше пощастило столичним «Дженералз». У воротах фіналіста ЧУ сезону-2015/16 чемпіон «розписався» 14 разів.

На з'ясування «хто сильніший» і власне визначення результату зустрічі гостям знадобилося трохи менше чверті години. У період з 5-ї по 15-у хвилину Захаров, Благой, Шафаренко, Чердак і Лялька по черзі вписали свої прізвища в протокол. Причому, кожен раз донеччани забивали легко, ефектно і з мінімальним опором з боку господарів.

«Донбас» на жодну хвилину не зменшував обертів до кінця матчу, закинувши ще дев'ять разів. По хет-трику оформили Безуглий і Лялька, дубль записав на свій рахунок Благой, а також по разу забили Алексюк, Ворона і Толстушко.

Як результат, на новорічні свята донеччани йдуть не тільки в ранзі беззастережного лідера чемпіонату, а й із 13-матчевою переможною серією.

Українська хокейна ліга. 28 тур

«Дженералз» Київ – «Донбас» Донецьк – 0:14 (0:5, 0:4, 0:5)

Шайби: 0:1 Захаров (Чердак, Толстушко), 4:29, 0:2 Р.Благой (Шафаренко), 6:25, 0:3 Шафаренко (Никифоров, Яковлевс), 13:27, 0:4 Чердак (Захаров, Бондарєв), 14:03, 0:5 Лялька (Шаманський), 14:58, 0:6 Безуглий (Шаманський), 22:10, 0:7 Вол.Алексюк (Лялька), 25:14, 0:8 Безуглий (Петрухно, Шаманський), 38:10, 0:9 Ворона (Мазур, Чердак), 39:41, 0:10 Лялька, 44:03, 0:11 Безуглий (Шаманський, Вол.Алексюк), 49:34, 0:12 Лялька (Бондарєв, Чердак), 50:52, 0:13 Р.Благой (Шафаренко, Никифоров), 51:08, 0:14 Толстушко (Чердак, Лялька), 58:01.