ХК «Донбас» розпочинає 2017 рік з перемоги

8 січня в рамках 29-го туру Української хокейної ліги «Донбас» на дружківській Льодовій арені «Альтаїр» обіграв білоцерківський «Білий Барс». Таким чином, 2017 рік донеччани почали з перемоги, продовживши свою успішну серію до 14 ігор поспіль.

Примітно, що рахунок відкрили саме гості – на 11-й хвилині шайбу на свій рахунок записав Кирило Бондаренко. Правда, зберегти мінімальну перевагу і піти на першу перерву в лідерах підопічним Костянтина Буценка не вдалося. Протягом двох хвилин Ігор Кугут та Євген Никифоров по разу розписалися у воротах Юрія Краснопольського.

З рахунком 2:1 завершилася і друга 20-хвилинка. Спочатку екс-гравець «Донбасу» Сергій Бабинець відновив паритет у рахунку, а потім Благой і Єгоров забезпечили господарям перевагу в дві шайби.

У аналогічному ключі команди провели і заключний відрізок. Закинувши по шайбі в третьому періоді, Роман Благой і Кирило Бондаренко оформили по дублю. А ефектну крапку поставив Микита Буценко.

Українська хокейна ліга. 29 тур.

«Донбас» Донецьк «Білий Барс» Біла Церква 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

Шайби: 0:1 Бондаренко (Ядловський, Ромащенко), 10:37, 1:1 Кугут (Никифоров, Буценко), 16:23-біл, 2:1 Никифоров (Кугут), 18:22, 2:2 Бабинець (Даниленко, Разумов), 23:30, 3:2 Р.Благой (Шафаренко, Німенко), 27:25, 4:2 Єгоров (Толстушко, Рамазанов), 38:46, 5:2 Р.Благой (Побєдоносцев, Шафаренко), 40:30, 5:3 Бондаренко (Ромащенко, Лесніков), 42:53, 6:3 Буценко (Єгоров), 58:31.

Наступний матч у рамках Української хокейної ліги «Донбас» проведе 18 січня. На Льодовій арені «Альтаїр» у Дружківці він прийме ХК «Кременчук».