У Мангушському районі визначали кращих у шахах та дартс

28 січня в Мангушській ЗОШ № 2 пройшли змагання з шахів та дартс у програмі «Районних сільських спортивних ігор – 2017» серед колективів фізичної культури.

Серед почесних гостей на заході були присутні голова Мангушської районної ради Володимир Топузов та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань.

За звання кращих та бали у залік районних сільських спортивних ігор боролися команди Мангушської селищної ради, Ялтинської селищної ради, Мелекінської сільської ради, Покровської сільської ради, Бердянської сільської ради, Урзуфської сільської ради та Комишуватської сільської ради.

Змагання з шахів проводилися за круговою системою, склад команди – 2 чоловіки та 1 жінка. У підсумку, третє місце тут посіли представники Мелекінської сільської ради, друге місце – Ялтинської селищної ради, перше – Мангушської селищної ради.

Результати особистих зустрічей:

І дошка: третє-п’яте місця поділили Ярослав Сазонов (Мелекінська с/р), Абдул Мармур (Бердянська с/р), Олександр Помазанов (Покровська с/р), другим став Денис Дібров (Мангушська с/р), переможцем – Микола Рева (Ялтинська с/р);

ІІ дошка: друге та третє місця поділили Віктор Упирь (Мелекінська с/р) та Владислав Кургузов (Ялтинська с/р), перше місце посів Олександр Сніцарьов (Урзуфська с/р);

ІІІ дошка (жінки): третє місце – Катерина Товстоног (Мелекінська с/р), друге місце – Олександра Ампілогова (Комишуватська с/р), перше місце – Євгенія Подлубна (Мангушська с/р).

У змаганнях з дартс третьою була команда Покровської сільської ради, другою – Мелекінської сільської ради, першою – Мангушської селищної ради.

Переможці були нагороджені цінними подарунками.

Нагадаємо, 21 січня в рамках сільських спортивних ігор Мангушського району 2017 року команди змагалися в настільному тенісі та шашках. Наразі очолює турнірну таблицю Урзуфська сільська рада (46 очок), на другій сходинці йде Мангушська селищна рада (45 очок), третє-четверте місця ділять Ялтинська селищна рада і Мелекінська сільська рада (по 33 очки).