У Дружківці визначили кращих волейболісток-школярок

22 лютого в Дружківці пройшов перший етап змагань серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України».

У спортивному заході взяли участь команди шкіл міста: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, гімназія «Інтелект».

За підсумками напруженої боротьби переможцем стала команда гімназії «Інтелект». Друге місце посіли волейболістки ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, а замкнули трійку призерів представниці ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7.

Право представляти Дружківку на другому етапі обласних змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат у старшій віковій категорії здобула гімназія «Інтелект», а в середній – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.