Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Затверджено Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області на 2017 рік

Виплата обласних стипендій перспективним спортсменам Донеччини проводиться з 2012 року.

Цього року порядок призначення та виплати стипендій регламентується розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13.02.2017 № 134 «Про затвердження Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області».

Щомісячні грошові заохочення передбачені для перспективних спортсменів Донецької області з олімпійських, неолімпійських видів спорту, спортсменів з особливими потребами, які здатні забезпечити успішний виступ на Олімпійських, Паралімпійських, Всесвітніх іграх, Всесвітніх Універсіадах, Європейських іграх, Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах і кубках світу та Європи, чемпіонатах України.

Стипендії призначаються з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в Донецькій області, морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів на календарний рік за наявності відповідних призначень в обласному бюджеті.

Кількість та розміри стипендій:

- 40 щомісячних стипендій для спортсменів з олімпійських видів спорту у розмірі: 20 стипендій – чотирьох прожиткових мінімумів і 20 стипендій – шести прожиткових мінімумів;

- 15 щомісячних стипендій для спортсменів з неолімпійських видів спорту – чотирьох прожиткових мінімумів;

- 15 щомісячних стипендій для спортсменів з особливими потребами – чотирьох прожиткових мінімумів.

Наразі готуються подальші розпорядження, які вже в найближчому часі дозволять перспективним спортсменам Донеччини отримати обласні стипендії.

З розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області» можна ознайомитися ТУТ.

 
24.02.2017