ХК «Донбас» бере три очки в Білій Церкві

25 лютого в матчі 38-го туру Української хокейної ліги «Донбас» на виїзді обіграв «Білий Барс», здобувши 30-ту перемогу в основний час у чемпіонаті країни.

Господарі вели в рахунку до 24-ї хвилини. Результативним став розіграш більшості при активній участі Кирила Бондаренка, а також його асистентів – Ядловського і Леснікова.

Зрівняти рахунок і вийти вперед донеччани зуміли в дебюті другого відрізка. Спочатку Віктор Захаров замкнув передачу Григор’єва, а потім Віталій Лялька результативно завершив розіграш атаки за участю Бабинця і Буценка.

У період з 38-ї по 40-у хвилину ще по одному влучному пострілу завдали Володимир Чердак і Дмитро Даниленко. Як результат, на другу перерву команди пішли за рахунку 2:3.

На 43-й хвилині друга ланка «Донбасу» закинула свою третю шайбу. Лялька, Бабинець асистували – Буценко забивав. А крапку поставив Роман Благой, який застав зненацька Краснопольського за чотири хвилини до кінця.

Українська хокейна ліга. 38 тур

«Білий Барс» Біла Церква – «Донбас» Донецьк – 2:6 (1:0, 1:3, 0:3)

Шайби: 1:0 Бондаренко (Ядловський, Лесніков), 15:08, 1:1 Захаров (Григор’єв), 23:02 1:2 Лялька (Бабинець, Буценко), 24:11, 1:3 Чердак (Кочетков, Захаров ), 37:05, 2:3 Даниленко (Разумов), 39:19, 2:4 Лялька (Буценко, Бабинець), 43:36, 2:5 Буценко (Лялька, Бабинець), 42:38, 2:6 Р.Благой (Автаєв, Яковлевс), 55:25.

Наступний матч у рамках регулярного розіграшу чемпіонату України 2016/2017 хокеїсти «Донбасу» проведуть 1 березня в Дружківці проти харківського «Витязя». Початок – о 18:45.