Борці Донеччини греко-римського стилю здобули «золото» і «срібло» у Білорусі та Молдові

Минулого тижня спортсмени Донецької області, вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна успішно виступили на двох міжнародних турнірах.

З 23 по 24 лютого в місті Ліда (Білорусь) проходив відкритий республіканський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи бронзового призера Олімпійських ігор Валерія Циленьтя, де Геннадій Завертайло став чемпіоном у ваговій категорії до 42 кг. Тренерами спортсмена є Олексій Кривощоков та Ігор Годлевський.

25-26 лютого в Молдові пройшов міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, де вихованець СДЮШОР ім. Г.Г.Узуна Олексій Нікольський здобув срібну медаль у ваговій категорії до 50 кг. Тренер спортсмена – Андрій Суровягін.