Ростислав Білостоцький – бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років

З 13 по 22 березня в румунському місті Браіла проходить чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків у віковій групі до 22 років.

Донецьку область на змаганнях успішно представив спортсмен маріупольської КДЮСШ «Лідер» Ростислав Білостоцький, вихованець тренера Ярослава Підмастерчика.

Наш боксер виступав у ваговій категорії до 49 кг, де за нагороди билися 14 спортсменів. Згідно з жеребкуванням, перший бій на чемпіонаті Білостоцькому належало провести у чвертьфіналі 18 березня. Там його суперником став представник Угорщини Габор Вірбан, і Ростиславу вдалося здобути перемогу.

У півфіналі 20 березня спортсмену Донеччини протистояв француз Біллял Беннама, і, на жаль, Білостоцький поступився опоненту. Таким чином, маріупольський боксер отримав бронзову медаль чемпіонату Європи.

Вітаємо Ростислава та його тренера з європейською нагородою та бажаємо нових яскравих виступів на майбутніх міжнародних змаганнях!