Кікбоксери Донеччини здобули 4 медалі на третьому етапі Кубку України в Броварах

З 17 по 19 березня в Броварах проходив третій (завершальний) етап відкритого Кубку України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Команду Донецької області на цих змаганнях представили чотири вихованці тренерів обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Руслана Осіпова та Сергія Боговича. Спортсмени показали гідний результат у розділі лайт-контакт.

Золоті медалі здобули Уляна Міщенко (у ваговій категорії до 70 кг) та Божена Мальцева (у ваговій категорії до 65 кг).

Руслан Барков (вагова категорія до 94 кг) та Сергій Богович (вагова категорія до 89 кг) вибороли дві «бронзи».

Усього в змаганнях у Броварах брали участь спортсмени з 10 областей України.

Нагадаємо, на першому етапі Кубку України з кікбоксингу WAKO у розділах фул-контакт, К-1, кік-лайт та музичні вправи (проходив у Одесі 2-5 лютого) збірна Донецької області посіла найвище командне місце. На другому етапі Кубку України з кікбоксингу WAKO у розділі лоу-кік (проходив у Хмельницькому 24-26 лютого) спортсмени Донеччини здобули чотири «золота».