У Селидовому відбувся фінал міських змагань «Олімпійське лелеченя»

24 березня в Селидовому на базі дитячо-юнацької спортивної школи (палац спорту «Авангард») провели фінальні міські змагання серед школярів «Олімпійське лелеченя».

У спортивному заході взяли участь переможці зонального етапу, який пройшов тиждень тому по населених пунктах Селидівської міської ради. Це загальноосвітні школи № 1 м. Селидове, № 18 м. Гірник, № 12 м. Українськ, № 22 смт. Курахівка.

На відкритті заходу учасників привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Сергій Горбунов.

За підсумками різноманітних естафет перемогу в завзятій боротьбі виборола загальноосвітня школа № 18 м. Гірник. Друге місце посіли учні ЗОШ № 1 м. Селидове, третіми стали представники ЗОШ № 22 смт. Курахівка.

Усі переможці отримали медалі від Селидівської міської ради та грамоти відділу з питань фізичної культури та спорту.