Команда легкоатлетів Донеччини стала третьою на чемпіонаті України з двоборств та п’ятиборств

На чемпіонаті України з легкоатлетичних двоборства та п’ятиборства в приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002 р.н. та молодше), який проходив з 24 по 25 березня в Києві, Донецьку область представили 34 спортсмени (14 юнаків та 20 дівчат).

У командному заліку серед усіх регіонів України наші легкоатлети посіли почесне 3 місце з 410 очками, поступившись лише Харківській області (429 очок) та киянам (441 очко).

- Микита Буханцов – 2 місце у двоборстві з бігу на 60 м (7.76) та потрійного стрибка (12.38);
- Богдан Панченко – 3 місце у двоборстві з бігу на 60 м (8.19) та стрибків у висоту (1.80).

Єдина представниця Донецької області у змаганнях п’ятиборців Валерія Ритова зупинилася за крок від призового місця – із сумою 2767 очок вона стала четвертою.

У командній першості серед ДЮСШ на чемпіонаті України змагалися 86 шкіл. Дитячо-юнацька спортивна школа Костянтинівки з 66 балами посіла 24 місце, а КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради з 50 балами стала 37-ю.

Повні результати виступів спортсменів Донецької області на чемпіонаті України – за посиланням.