Самбіст Донеччини Роман Трохимчук здобув бронзову медаль на Кубку світу «Меморіал Харлампієва»

З 24 по 26 березня в Москві (Росія) проходив Кубок світу «Меморіал А.А.Харлампієва» з боротьби самбо (спортивне та бойове) серед чоловіків та жінок.

У перший день турніру в бойовому самбо виступав краматорчанин Роман Трохимчук – єдиний представник України та Донецької області.

У ваговій категорії до 100 кг наш спортсмен програв у сутичці за вихід у фінал росіянину, але потім виявився сильнішим за представника Вірменії. Таким чином, Роман отримав бронзову медаль.

Підготував Трохимчука до змагань заслужений тренер України Ігор Мацай.

Відзначимо, що Кубок світу у Москві став першим міжнародним офіційним стартом з боротьби самбо в 2017 році. Усього на цей турнір з’їхалися спортсмени з 32-х країн.