Спортсменка Донеччини Ніка Шурда здобула три медалі на Кубку України зі стрибків у воду серед юніорів

З 20 по 26 березня в Києві проходив Кубок України зі стрибків у воду серед юніорів (група «А» та група «В»), який став відбірковим стартом на чемпіонат Європи.

За підсумками змагань збірна Донецької області посіла 4 місце, поступившись у загальному заліку спортсменам Луганщини, Миколаївщини та Харківщини. При цьому наш регіон у командних результатах виявився вищим за представників Київської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

У особистій першості спортсменка Донеччини Ніка Шурда здобула три медалі. Разом з киянкою Анною Арнаутовою вона отримала «срібло» у синхронних стрибках з трампліну 3 метри. У індивідуальних змаганнях на трампліні 3 метри та вишці 10 метрів Ніка була бронзовою призеркою.