У Маріуполі пройшов чемпіонат області з легкоатлетичних метань, присвячений пам’яті Георгія Корсуна

7-8 квітня в Маріуполі на базі ПС «Азовмаш» пройшов чемпіонат Донецької області з легкоатлетичних метань, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Георгія Корсуна.

Протягом двох днів велася боротьба в секторах для метань молота, списа, диска, штовхання ядра.

У змаганнях взяли участь 8 команд. Серед них – вихованці ОКДЮСШ ФСТ «Україна», маріупольських КДЮСШ № 4 і КЗ КДЮСШ «Меотида», представники міст Костянтинівка, Торецьк і Бахмут (КДЮСШ № 1).

Третє місце в командному заліку посіли легкоатлети Костянтинівки, які набрали 109 очок. З результатом 128 очок на друге місце вийшла команда КДЮСШ № 4 - 1. Переможцем змагань стала команда ОКДЮСШ ФСТ «Україна» - 1, яка набрала 165 очок.

У особистому заліку за найвищий показаний результат кубками від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації були нагороджені:

- Римма Філімошкіна – метання молота – 66 м 01 см (норматив МСУМК),
- Данило Самороков – метання молота – 73 м 44 см (норматив КМС),
- Дмитро Степнов – штовхання ядра – 15 м 14 см (норматив КМС),
- Олександр Романовський – штовхання ядра – 17 м 66 см (норматив КМС).

Організаторами змагань виступили вихованці Георгія Корсуна – Наталя Василенко та Тетяна Кузьменко. Вони провели чемпіонат у 17-й раз, який відбувся за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації і федерації легкої атлетики Донецької області.