Команда ветеранів гирьового спорту Донецької області – краща в Україні

6-7 квітня в Хмельницькому стартували щорічні Всеукраїнські літні спортивні ігри ветеранів. Першим видом у рамках змагань був гирьовий спорт.

Представники Донецької області в загальнокомандному заліку посіли перше місце серед усіх регіонів країни, завоювавши 8 медалей: 3 золотих, 4 срібних та 1 бронзову.

Кращими у своїх категоріях стали Євген Нескреба (Волноваський район), Іван Бутрин (Покровський район) та Валентина Мальована (Маріуполь).

Срібні нагороди отримали Валерій Білицький (Покровський район), Світлана Тимченко (Маріуполь), Володимир Коршунов (Маріуполь) та Анатолій Голубенко (Маріуполь).

Бронзовим призером змагань був ще один маріупольчанин Олексій Колесник.

Відзначимо, що Всеукраїнські літні спортивні ігри ветеранів проводяться в 10-ти вікових категоріях, де перша – старше 35 років, остання – старше 80 років. Наступні види спорту в рамках Ігор – спортивне орієнтування (пройдуть 5-10 травня в Коростишіві Житомирської області) і важка атлетика (пройдуть 19-21 травня в Кам’янець-Подільському Хмельницької області). Спортсмени Донецької області братимуть участь у 13-ти з 21-го виду спорту, передбачених програмою Ігор.