На Донеччині в рамках обласних сільських ігор пройшли зональні змагання з футзалу

8-9 квітня відбулися зональні змагання чемпіонату Донецької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед команд чоловіків сільських районів. Спортивний захід проходив за програмою обласних сільських ігор, присвячених 85-річчю Донецької області.

Змагання були проведені в трьох зонах.

У північній зоні, ігри якої прийняв Слов’янськ, кращою стала команда Лиманської міської організації ВФСТ «Колос» АПК України, друге місце посіли спортсмени Слов’янського району, третє – Костянтинівського району.

У центральній зоні (матчі проходили в Гродівці Покровського району) переможцем виявився колектив Олександрівського району, другими були представники Покровського району, третіми – Ясинуватського району.

У південній зоні перемогу здобули господарі майданчика, на якому проводилися зустрічі, – команда Великоновосілківського району. Другими тут стали спортсмени Мар’їнського району, третіми – Волноваського району.

Фінал обласних змагань з футзалу серед команд чоловіків сільських районів Донеччини пройде в Родинському 22-23 квітня.