Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На Донеччині продовжує хід місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Уже третій тиждень триває всеукраїнський місячник облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота», який традиційно проходить з 1 по 30 квітня.

Активно до участі в заході долучилися прості мешканці, державні та недержавні установи, організації Донецької області, які приводять до ладу спортивні об’єкти у своїх містах, районах, об’єднаних територіальних громадах.

За даними Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за два тижні місячника відремонтовано 524 спортивні споруди та майданчики: 295 майданчиків, які знаходяться на балансі учбових закладів, 165 спортивних споруд за місцем проживання (без об’єктів навчальних закладів) та 69 спортивних споруд в місцях масового відпочинку населення. На проведення робіт були залучені і бюджетні, і позабюджетні кошти.

Запрошуємо взяти участь у місячнику облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» всіх, хто небайдужий до здорового способу життя і рухової активності! Власними руками ми створюємо для себе умови для щоденних занять фізичною культурою та спортом!

 
20.04.2017

Новини