Віктор Зємцев – срібний призер чемпіонату Європи з триатлону

9 вересня в Амстердамі (Нідерланди) пройшов чемпіонат Європи з триатлону на довгі дистанції.

Донецьку область на змаганнях успішно представив вихованець школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України міжнародного класу Віктор Зємцев.

44-річний спортсмен подолав дистанцію змагань, яка включала 3,8 км плавання, 180 км велогонки та біг на 42 км 195 м, з рекордом України – 8 годин 3 хвилини і 14 секунд. Цей час дозволив Віктору фінішувати другим і здобути срібну медаль.

Випередив українського триатлоніста британець Джо Скіпер, який показав результат 7:59:39.

«Спасибі тобі, Віктор, за подарунок Україні і Донбасу до Дня фізичної культури і спорту», - так прокоментував виступ спортсмена його тренер Георгій Драгулян.