Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Баскетболісти Донеччини розпочали сезон домашніми перемогами

Стартував чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд вищої ліги. 7 і 8 жовтня МБК «Маріуполь» у домашніх матчах проти БК «Дніпро»-2 здобув впевнені перемоги - 86:73 і 95:78.

Майже півроку минуло від останньої гри Левів у рідному місті. Маріуполь скучив за баскетболом, доказ тому - переповнений уболівальниками Палац спорту «Азовмаш», який продовжує чудову традицію покращувати відвідуваність від гри до гри.

Відкрили новий баскетбольний сезон у Маріуполі перші особи спортивного життя міста. Начальник управління з фізичної культури і спорту міської ради Олексій Казанцев і голова депутатської комісії з питань культури, освіти, молодіжної політики і спорту Володимир Курський. Почесні гості привітали спортсменів із початком нового сезону і побажали подолати дистанцію чемпіонату без травм, з повною самовіддачею, дарувати вболівальникам лише приємні емоції.

Щодо матчу, то маріупольці на голову переважали суперника на кожній ділянці паркету. Було помітно, що фізично Леви к сезону підготовлені добре. Приємно знову бачити у біло-блакитній майці Владислава Рижова. На пару з Кирилом Зуєвим вони набрали 36 очок (відповідно 19 и 17 очок) і стали кращими гравцями матчу, який завершився з рахунком 86:73.

У повторній грі МБК «Маріуполь» ще раз переміг дублерів БК «Дніпро» - 95:78. Цього разу серед Левів найбільшу результативність продемонстрували Кирило Зуєв і Антон Ніфонтов. На двох вони набрали 42 очка.

Як розпочнеш сезон - так його і проведеш! Маємо сподівання, що цей крилатий вислів стане для нашої команди пророчим! А поточний сезон подарує нам багато яскравих перемог!

Наступний тур маріупольці проведуть 14 і 15 жовтня у Миколаєві.

 
10.10.2017