Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На п’єдесталі чемпіонату України - гирьовики Донецької області

У Полтаві з 6 по 8 жовтня відбулись чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих та чемпіонат України серед ветеранів (старше 40 років). Змагання зібрали 214 учасника, команди яких представили 22 регіони України, серед них і команда спортсменів АР Крим.

Збірна Донецької області посіла друге командне місце в естафеті серед дорослих, поступившись лише господарям змагань. Склад «срібної» команди: Костянтин Тимченко та Андрій Степурський (Волноваський район), Артур Сасік (Добропільський р-н), Павло Лепинський (Мар’їнський р-н), Леон Білицький (Покровський р-н).

В індивідуальних програмах золото на Донеччину привезли: в довгому циклі - Сергій Єрмоленко з Волноваського району (у ваговій категорії до 68 кг), в двоборстві - Леон Білицький з Покровського району (у ваговій категорії понад 95 кг).

Внесли свій вклад у загальнокомандний залік і призери в двоборстві: Павло Лепинський з Мар’їнського району (до 85 кг), Костянтин Тимченко з Волноваського району (до 73 кг) та Євген Душкевич з Добропільського району (до 78 кг).

В загальнокомандному заліку серед дорослих  Донецька область посіла п’яте місце.

Серед ветеранів дворазовим срібним призером чемпіонату в суперважкій ваговій категорії став Валерій Білицький із Покровського району, який змагався в двоборстві та в довгому циклі. А золото здобула Валентина Мальована з Маріуполя, яка змагалася в ривку гирі серед жінок в абсолютній ваговій категорії.

Змагання завершилися, а спортсмени продовжують тренування, адже попереду найголовніші змагання цього року - чемпіонат світу, який відбудеться з 15 по 19 листопада у місті Сеул, Південна Корея.

 
10.10.2017