Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У футбольному турнірі пам’яті Михайла Найденка перемогли юнаки «Словхліба»

18 жовтня на дружківському стадіоні «Машинобудівник» відбувся футбольний турнір пам’яті Михайла Давидовича Найденка. Багато сил і енергії вклав він у розвиток, становлення і популяризацію цього виду спорту в Дружківці.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом до юних спортсменів звернувся син Михайла Давидовича - Валерій Найденко. Він тепло привітав всіх учасників турніру та висловив побажання, щоб спорт йшов по життю хлопців, адже, окрім здоров’я, він виховує характер, дає терпіння і силу волі.

За перемогу у фінальному матчі змагалися команди Слов’янська та Костянтинівкі. Перше місце посіла команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Словхліб» (Слов’янськ), друге - «Фортуна» (Костянтинівка), третє - «Вуглик» (Білозерське).

На урочистому закритті змагань всіх учасників нагороджено грамотами, медалями та кубками, а кращі гравці в своїх амплуа отримали цінні призи. Це воротар Данило Костернов (Добропілля), захисник Олексій Гришин (Білозерське), нападник Едуард Могильов (Слов’янськ) і кращий гравець змагань Артем Марчук (Костянтинівка).

 
20.10.2017