Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Спортмайданчики отримали школярі в Новодонецькому і школа у Мирнограді, в якій навчався олімпійський чемпіон

9 листопада з нагоди святкування 85-ї річниці Донецької області урочисто відкрили два спортивні майданчики зі штучним покриттям: у місті Мирноград, а також у селищі міського типу Новодонецьке, що підпорядковане Добропільській міській раді. Участь у святкових заходах взяли очільник області Павло Жебрівський; начальник управління з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик; представники місцевої влади, а також численні гості.

Під час робочої поїздки до цих населених пунктів голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вручив сертифікати на отримання майданчиків: Мирноградському міському голові Олександру Брикалову - на майданчик зі штучним покриттям, а також першому заступнику Добропільського міського голови Олексію Кормільцеву та Новодонецькому селищному голові Дмитру Бражнікову - на 3 майданчики зі штучним покриттям та 8 майданчиків з тренажерним обладнанням.

Губернатор Донеччини разом з представниками влади Новодонецького, Добропілля та Мирнограда взяв участь у традиційних урочистостях: вручив юним спортсменам сітки м’ячів (у рамках Програми розвитку масового футболу в Донецькій області на 2017-2020 роки), перерізав символічні стрічки, зробив перші удари по м’ячу. У Новодонецькому перший удар почесного гостя намагався відбити юний футболіст, а в Мирнограді - голова міської ради.

 

Футбольний майданчик розміром 42x22 м урочисто відкрили на території загальноосвітньої школи № 1 міста Мирноград. Найстаріша школа міста пишається своїми відомими випускниками, і серед них є навіть олімпійський чемпіон - Володимир Козлов, який здобув «золото» на змаганнях бобслеїстів в Калгарі-1988. 

Звертаючись до школярів, Павло Жебрівський наголосив на користі від регулярних занять фізичною культурою і спортом та зазначив, що задля виховання здорового покоління обласна влада приділяє й буде приділяти увагу розбудові спортивної інфраструктури: «Тепер у вас є оаза, де можете виплеснути своє завзяття: в футбол тут зіграти, підкачатись на цих качалках. Ми постараємось, щоб вам було комфортно вчитися, щоб ви були фізично підготовленими і насправді конкурентними - як на освітянському, так і на трудовому ринку України. Дуже важливо, щоб кожен житель Донецької області та України чітко розумів, що держава про нього дбає. Що держава створює умови, і залежить від дитини, наскільки успішною вона стане, наскільки самореалізується. Я сподіваюсь, що на цих майданчиках виростуть нові Роналду та Мессі, і збірна України не буде програвати на відборах до чемпіонатів світу, а врешті ми зможемо перемагати. Зі святом вас!».

Того ж дня у смт. Новодонецьке, що підпорядковане Добропільській міській раді, урочисте відкриття першого в селищі сучасного майданчику за штучним покриттям відбулося на базі загальноосвітньої школи № 17.

Окрім одного футбольного, до 85-річчя Донецької області в селищі з’явилося ще два тренажерні майданчики – перший на базі тієї ж ЗОШ № 17, другий – у ЗОШ № 2. Також громада Великого Добропілля до ювілею області отримала майданчики зі штучним покриттям у Добропіллі (ЗОШ № 4), Білицькому (вул. Перемоги, 1) та майданчики з тренажерним обладнанням: два - у Добропіллі, три - в Білицькому, один - у Білозерському. Будівництво вищезазначених об’єктів здійснювалося на умовах співфінансування коштів з обласного бюджету (на придбання, монтаж штучного покриття, огорожі, придбання та доставку тренажерів, а також будівництво основи при опорній школі № 4 м. Добропілля було виділено 3273,0 тис. грн.) та місцевих бюджетів.

 

Витрати на будівництво майданчику в Мирнограді з обласного бюджету склали 831,0 тис. грн. (придбання, монтаж огорожі та штучного покриття), з міського бюджету – 706,5  тис. грн. (будівництво основи, установка освітлення та благоустрій). Нагадаємо, 25 липня громаді Мирнограда були вручені сертифікати ще на 8 спортивних майданчиків – один футбольний на базі загальноосвітньої школи № 8 та сім тренажерних (ЗОШ № 1, № 5, № 6, № 10, № 17, НВК № 1 та школі-інтернат по вул. Л.Чайкіної, 32).

 

 
09.11.2017