Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Данило Білоус здобув «срібло» чемпіонату України з велотреку

Чемпіонат України з велоспорту на треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат, який проходив з 5 по 10 листопада у Львові, приніс у скарбничку Донецької області дві нагороди.

До «золота», володарем якого в командній гонці переслідування на 4 км серед чоловіків став Даніїл Нікулін, «срібло» додав Данило Білоус.

Учень обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту та Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (вихованець тренерів Ілони Шевченко, Валерія Красова), Білоус показав другий результат у груповій гонці з вибуттям серед юнаків. Наш спортсмен, незважаючи на падіння під час гонки, продовжив змагання і вважався основним претендентом на золоту медаль. Проте суперники тактично притиснули Данила до борту треку і не дали можливості спуртувати на фініші.

У командному спринті велосипедисти Донеччини – Даніїл Нікулін, Данило Білоус та Микита Колибанцев (ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренер Валерій Красов) – посіли 5 місце.

Ще один представник Донецької області, дебютант на треку Іван Андреєв (ОСДЮСШОР, тренер Валерій Красов) стартував у гіті з ходу на 500 м, груповій гонці скретч та гонці з вибуттям, де посів 22 та 18 місця серед 58-ми учасників.

Усього на треку у Львові змагалися 280 спортсменів з 22-х команд України, а також гості з Білорусі.

 
11.11.2017