Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На чемпіонаті світу з пауерліфтингу-2017 Донеччину представлять п’ять спортсменів

Сьогодні, 13 листопада, у місті Плзень (Чеська Республіка) стартували видовищні змагання з пауерліфтингу – чемпіонати світу серед чоловіків та серед жінок.

Від Донецької області в складі збірної команди України на поміст вийдуть п’ять спортсменів.

16 листопада змагатимуться двоє представників Донеччини. Серед жінок у ваговій категорії до 72 кг виступить Антоніна Марченко з Дружківки – бронзова призерка чемпіонату Європи 2016 року серед дорослих. Серед чоловіків у ваговій категорії до 105 кг боротьбу за нагороди поведе Олександр Рубець з Маріуполя – абсолютний чемпіон світу серед юніорів 2016 року, чемпіон Європи серед юніорів 2017 року, рекордсмен світу в сумі триборства та присіданнях серед чоловіків.

17 листопада за нагороди у ваговій категорії до 120 кг будуть боротися діючий чемпіон та рекордсмен світу в сумі триборства Олексій Бичков з Краматорська та чемпіон X Всесвітніх ігор Олексій Рокочий з Лиману.

У останній день змагань, 18 листопада, на поміст у ваговій категорії понад 120 кг вийде Володимир Свістунов з Маріуполя – чемпіон Європи 2017 року серед чоловіків.

Слідкувати за виступами пауерліфтерів Донецької області онлайн можна на http://goodlift.info/live.php. Вболіваймо за земляків разом:

16 листопада об 11:00* – за Антоніну Марченко; о 15:00 – за Олександра Рубця;

17 листопада о 17:00 – за Олексія Бичкова та Олексія Рокочого;

18 листопада о 13:00 – за Володимира Свістунова.

* Час – київський

 
13.11.2017