Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На обласному етапі змагань «Веселі старти» виступатиме команда Великоновосілківської гімназії

11 листопада у Великоновосілківському районі Донеччини відбувся другий етап обласних змагань «Веселі старти», в якому взяли участь сім шкільних команд, це 70 учнів.

За вихід у наступний етап змагались сім команд: Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст., Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст., Богатирської ЗОШ І-ІІІ ст., Шевченківської  ЗОШ І-ІІІ ст., Шахтарської ЗОШ І-ІІІ ст., Нескучненської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.О. Корфа.

Згідно Положення про проведення змагань програму ІІ етапу склали чотири комплексні естафети: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол».

Найбільш спритними, швидкими, кмітливими, дружніми виявилися школярі команди Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст. Друге місце посіла Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Бронзовим призером змагань стала команда Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кращі команди отримали медалі та грамоти від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Команда Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст. потрапила у третій етап - обласні зональні змагання, які відбудуться 24 листопада в м. Родинське.

Вітаємо переможців і висловлюємо подяку вчителям, які підготували команди до змагань. 

 
13.11.2017