Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Мирноградських чемпіонів з міні-футболу визначено на новенькій «синтетиці»

11 листопада відбувся заключний тур першості міста Мирноград з міні-футболу, в якій протягом жовтня-листопада за коловою системою змагалися шість команд, приблизно 80 гравців.  

В останньому турі, який зіграно на майданчику зі штучним покриттям біля ЗОШ №8, зафіксовано такі результати «Лазурний берег» - «Новоекономічне» - 8:2, ФК «Мирноград» - «Вуглепромтранс» - 8:3, «10-ВГСЗ» - «5/6» - 3:1.

За підсумками змагань якнайкраще проявила себе команда хлопців гірничорятувального загону, молодь мікрорайону Даманський («Лазурний берег»), а також команда з району шахти 5/6, яка вперше взяла участь у міських змаганнях і мала всі шанси посісти третє місце.

Після останнього туру відбулося урочисте нагородження учасників і призерів першості. Третє місце посіла команда «10-ВГРЗ», друге - «Лазурний берег», 
перше - ФК «Мирноград» . Команди за перше-третє місця нагороджено грамотами, медалями та грошовими призами від міської федерації футболу.

Грамотами відзначено кращих гравців першості. Це Максим Доценко (воротар «10-ВГРЗ»), Андрій Прут (ФК «Мирноград»), Валерій Ковальов («Лазурний берег»).

За сприяння в організації першості міста Мирноград і популяризацію футболу в місті грамотами Федерації футболу Донецької області нагороджено представників команд. Це Віктор Басенко, Сергій Брудін, Андрій Скарженюк, Сергій Федотов, Віктор Зібаров, Роман Григоренко, а також голова міської федерації футболу Олександр Ігнатьєв.

Організаторами змагань виступили сектор з питань фізичної культури та спорту спільно з міською федерацією футболу. Мета цих змагань - залучення мешканців міста до занять футболом.

Цього року в Мирнограді збудовано два майданчики зі штучним покриттям розміром 42х22 м, завдяки чому розвиток футболу у віддалених районах міста отримав новий імпульс. Організатори і учасники першості щиро дякують всім, хто взяв участь у будівництві та облаштуванні майданчиків.

Наступне змагання відбудеться навесні. Приємно, що ще декілька команд вже повідомили про своє бажання взяти у ньому участь.

Більше світлин з цих змагань дивіться на нашій сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

 
13.11.2017