Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Слов’янську кращі борці вільного стилю Донеччини відбирались на Кубок України

10-12 листопада в спортивному залі слов’янської міської комплексної ДЮСШ проходили Кубок Донецької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок і відкрита першість міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті ім. І.П. Заремби.

У Кубку області, який був відбірковим на Кубок України, що пройде 4-7 грудня в Броварах, взяли участь 114 спортсменів, а за перемогу в міському турнірі боролися 103 юних атлета.

Команди на змаганнях представляли міста Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Торецьк, а також Волноваський, Нікольський та Слов’янський райони.

На урочистому відкритті борців привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик: «Сьогодні на борцівські килими Слов’янська вийшли кращі спортсмени-вільники Донеччини. Серед вас чимало чемпіонів та призерів всеукраїнських і міжнародних турнірів, і на цих змаганнях ви визначатиме кращих серед гідних суперників. Бажаю всім якісної боротьби, а переможцям з честю представити Донеччину на Кубку України, що невдовзі відбудеться в Броварах».

Також Володимир Мицик вручив спортсменам посвідчення: майстра спорту України з вільної боротьби – Віолетті Петровській (Селидове, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренери Павло Губко, Максим та Андрій Єфремови), кандидата у майстри спорту – Артему Ющенку (Слов’янськ, тренер Микола Чурай), В’ячеславу Роженкову, Вікторії Лепеха (Слов’янський район, тренер Максим Рипунов).

 

За результатами змагань визначились переможці та призери у всіх вагових категоріях. У командній першості кубку Донецької області з вільної боротьби місця розподілились наступним чином:

- серед чоловіків:

І місце – Слов’янськ (серед «господарів» кращими були Денис Трудов (в/к 61 кг), Сергій Бондар (в/к 74 кг), Євген Безкоровайний (в/к 79 кг), Андрій Кононенко (в/к 92 кг), Сергій Решетняк (125 кг);

ІІ місце – Маріуполь (кращими були Віктор Пасько (57 кг), Артем Борисенко (70 кг),  Артем Пейчев (86 кг);

ІІІ місце – Бахмут (кращим у в/к 65 кг був Дмитро Михнюк), Краматорськ;

- серед жінок:

І місце – Торецьк (перемоги здобули Тетяна Профатилова (53 кг), Орина Білоус (62 кг), Еліна Пишкіна (65 кг), Анастасія Сотникова (72 кг), Тетяна Кондратенко (76 кг);

ІІ місце – Слов’янськ (кращою у в/к 57 кг була Лоліта Волошина),

ІІІ місце – Краматорськ (кращою у в/к 50 кг була Олена Тончук).

Окрім вищезазначених спортсменів, переможцями в особистому заліку стали Владислав Лебединський з Мирнограда (97 кг), Віолетта Петровська із Селидового (55 кг), Валерія Одинцова з Бахмута (59 кг), Діана Єрмоленко з Маріуполя (68 кг).

У командному заліку відкритої першості міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат першими стали слов’янські спортсмени, на другій сходинці – представники Мирнограда, на третій – Краматорська.

 
 
14.11.2017