Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Міста, селища і села Донеччини отримали ще 18 спортивних майданчиків до 85-річчя області

14 листопада нові спортивні майданчики з нагоди 85-ї річниці створення Донецької області були урочисто відкриті в смт. Райгородок Слов’янського району, Миколаївській об’єднаній територіальній громаді, містах Маріуполь та Слов’янськ.

Сертифікати на отримання спортмайданчиків місцевому керівництву вручили очільник Донецької області Павло Жебрівський та, у Маріуполі, заступник голови облдержадміністрації Віктор Ремський. Почесні гості разом з представниками громад взяли участь у традиційних урочистостях: звернулися з привітаннями до школярів, їх батьків та вчителів, розрізали святкову стрічку, здійснили символічний перший удар по воротах, а також вручили юним спортсменам сітки м’ячів та комплекти манішок у рамках Програми розвитку масового футболу в Донецькій області на 2017-2020 роки. Діти, у свою чергу, провели на смарагдових газонах показові виступи та товариські матчі.

«Футбол на Донеччині має бути ефективний. У нашому регіоні дуже багато талановитої молоді, яка повинна грати за краматорський «Авангард», що невдовзі має виступати в українській Прем’єр-лізі. Нам потрібні перемоги футболістів Донецької області та України, щоб національна збірна була гідно представлена серед інших країн світу», - зазначив Павло Жебрівський.

Очільник області підкреслив, що з метою формування оновленої Донеччини в регіоні реалізується системно-комплексний підхід. «Для майбутнього покоління українців в Донецькій області будуються, звичайно, не тільки спортивні майданчики – поруч із ними створюються нові школи, молодіжні центри, дитячі садочки, також ключі від квартир вручаються дітям-сиротам», - сказав він.

У Слов’янському районі до 85-річчя Донецької області з’являться 9 спортмайданчиків. Урочисте відкриття поля зі штучним покриттям в Райгородку відбулося біля селищної загальноосвітньої школи. Раніше подібний майданчик збудували в селі Андріївка, незабаром своєї черги чекатиме відкриття майданчика в смт. Билбасівка. Щодо майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням (до складу кожного з яких входять 9 тренажерів на різні групи м’язів), то їх у районі було облаштовано шість: у селищах міського типу Райгородок, Билбасівка, селищі Мирне, селах Маяки, Богородичне, Сергіївка.

 

Миколаївська об’єднана територіальна громада з нагоди 85-ї річниці створення Донецької області отримала три спортивних майданчика: у місті Миколаївка – один футбольний зі штучним покриттям (на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1) та один тренажерний, у селі Малинівка – ще один тренажерний майданчик.

 

Громаді Маріуполя 14 листопада був вручений сертифікат на отримання 5-ти ігрових спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Урочистості відбулися на полі, що розташоване на базі загальноосвітньої школи № 10. З урахуванням раніше відкритих, усього в місті в 2017 році збудували 8 полів розмірами 42x22 м – на території НВК «гімназія-школа» № 1, НВК «Ліцей-школа № 14», ЗОШ № 7, № 10, № 17, № 25, № 29, № 52. Нагадаємо, ще раніше до ювілею області в Маріуполі з’явилося 20 майданчиків з тренажерним обладнанням – усі також облаштовано біля навчальних закладів.

 

Цього ж дня футбольне свято завітало на майданчик зі штучним покриттям, збудований на території парку «Шовковичний» у Слов’янську. Окрім нього, у місті вже готові приймати дітей поля в загальноосвітніх школах № 4 та № 16. Нагадаємо, ще 3 липня місто отримало 12 тренажерних майданчиків з нагоди 85-ї річниці створення Донецької області.

Будівництво вищезазначених спортивних майданчиків здійснювалося на умовах співфінансування коштів з обласного бюджету та місцевих бюджетів. Усього за ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, відповідно до програми економічного та соціального розвитку регіону на 2017 рік, до 85-річчя області облаштовано 200 спортмайданчиків з тренажерним обладнанням та мають з’явитися 85 спортмайданчиків зі штучним покриттям (розмірами 42х22 м).

 
 
 
Більше світлин дивіться на сторінці управління у Facebook: https://www.facebook.com/sport.donetsk.ua/posts/1275828169227489
 
15.11.2017