Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На Донеччині тривають реконструкція і ремонт обласних об’єктів спортивної сфери

15 листопада начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик з робочим візитом відвідав Бахмут та Лиман, де після переміщення з Донецька відновлюють повноцінну діяльність обласний лікарсько-фізкультурний диспансер та обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту.

Володимир Мицик мав змогу поспілкуватися з Бахмутським міським головою Олексієм Ревою, керівниками обласних організацій, а також представниками підрядних організацій, що задіяні на об’єктах. Вони спільно обговорили актуальні питання, що виникають у процесі робіт, та визначили шляхи їх подальшого вирішення.

КЛПЗ «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» представляє на Донеччині службу спортивної медицини та лікувальної фізичної культури. У його завдання входить безперервний контроль над функціональним і фізичним станом спортсменів різного віку – від дітей, які роблять перші кроки в спорті, до провідних атлетів Донеччини та ветеранів спорту. У 2015 році цей заклад був перереєстрований в Бахмуті (тоді ще Артемівську) і з того часу фактично здійснював свою діяльність у Палаці спорту «Металург».

Для створення якісного ведення медично-біологічного контролю провідних спортсменів, здійснення медичного контролю дитячо-юнацького спорту, підвищення рівня здоров’я населення області, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12.07.2016 № 581, із комунальної власності територіальної громади м. Бахмут у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, було передано нерухоме майно (лікувальний корпус), що розташоване за адресою: м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, 3.

З метою приведення зазначеної будівлі до придатного стану за рахунок коштів обласного бюджету (627,5 тис. грн.) була виготовлена проектно-кошторисна документація з її реконструкції. Після отримання позитивного висновку експертизи розпочалася реалізація проекту, загальна кошторисна вартість якого становить 24,5 млн. грн. Роботи виконуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку за співфінансуванням з обласного бюджету на рівні 10 %.

У 2017 році з державного фонду регіонального розвитку виділено кошти в сумі 12,8 млн. грн., з обласного бюджету – 1,4 млн. грн. На наступний 2018 рік така потреба складає 9,2 млн. грн. та 1,1 млн. грн. відповідно.

На сьогоднішній день на новому місці розміщення обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру завершився демонтаж, ведуться роботи із монтажу покрівлі, укріплення фундаменту та зміцнення підлоги, термомодернізації адмінбудівлі.

 
 
 

Нове життя невдовзі має отримати й КПНЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту», яку з кінця 2014 року перереєстровано в місті Лиман (тоді ще Красний Лиман). З метою створення сучасної велосипедної бази, за рахунок коштів обласного бюджету (50,0 тис. грн.) у поточному році було виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт існуючої будівлі за адресою: вул. Петропавлівська, 89.

Загальна вартість проекту, яка передбачає заміну крівлі, термомодернізацію, ремонт внутрішніх приміщень, становить 1350,0 тис. грн. Фінансування ремонту відбувається повністю за рахунок коштів обласного бюджету, термін реалізації – до кінця поточного року.

З метою продовження розбудови інфраструктури для розвитку велосипедного спорту в 2018 році планується розробити проектно-кошторисну документацію на будівництво нового спортивного комплексу в Лимані, який включатиме готель, трасу BMX та спортивні майданчики.

 
 
 
15.11.2017