Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Спортмайданчик зі штучним покриттям відкрили в селі Дем’янівка Мангушського району

30 листопада з нагоди святкування 85-ї річниці Донецької області в селі Дем’янівка Мангушського району відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 42x22 метри.

Святковий захід в спортивному залі загальноосвітньої школи I-III ступенів, розташованої поруч із майданчиком, зібрав кращі місцеві футбольні та волейбольні команди.

Юних спортсменів привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. «Бажаю, щоб новий майданчик у Дем’янівці став для вас найпопулярнішим місцем проведення активного дозвілля та сприяв вдосконаленню спортивних навичок, вів до нових перемог у спорті та житті», - сказав він.

Голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця на церемонії відкриття висловив подяку мешканцям району, які зробили свій внесок у будівництво майданчика: директору Дем’янівської загальноосвітньої школи Олександру Трояну, керівнику місцевого фермерського господарства Петру Трояну та Комишуватському сільському голові Євгену Берднику.

 

Зазначимо, що на придбання штучного покриття та огорожі, їх монтаж з обласного бюджету виділили 831,0 тис. грн., а на облаштування основи для майданчика залучено місцеві та позабюджетні кошти.

Усього до 85-річчя Донецької області Мангушський район отримав 10 спортивних майданчиків. Окрім Дем’янівки, нові поля зі штучним покриттям з’явилися в селищі міського типу Мангуш, селах Комишувате та Покровське. Майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням (до складу кожного з яких входять 9 тренажерів на різні групи м’язів) у районі облаштовано шість: у смт. Мангуш, с. Бердянське, смт. Ялта, с. Комишувате, с. Стародубівка, с. Урзуф.

Нагадаємо, проект щодо будівництва 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 200 тренажерних спортивних майданчиків реалізується в містах, районах, об’єднаних територіальних громадах з нагоди святкування 85-ї річниці Донецької області за ініціативи очільника регіону Павла Жебрівського, відповідно до програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2017 рік.

 
01.12.2017