Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Дитяче свято у Селидовому з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

1 грудня у місті Селидове відбувся благодійний захід під гаслом «Хай серце світиться добром» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Мета заходу - виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.

На свято у ЗОШ №2 Селидового запросили дітей, які потребують особливої уваги, а також почесних гостей. Це міський голова Віктор Ремізов, помічник-консультант народного депутата України Ірина Євсюкова, в.о. начальника відділу освіти Анжеліка Кожушкова, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Сергій Горбунов.

Діти взяли участь у «Веселих стартах», адже у формі ігор краще сприймається та запам’ятовується інформація про одвічні теми гуманності, чуйності  та взаємодопомоги. Такі програми сприяють вихованню гармонійної особистості, а тому заслуговують на увагу та підтримку.

Святкування організували міські підприємці і громадські активісти: Сергій Макаров та Сергій Лободін надали спонсорську допомогу на придбання іграшок для дітей, автоперевізник Олександр Дікарєв організував безкоштовне транспортування дітей до кафе «Луч», Лариса Лялюєва, керівник громадської організації «Партнерство малого бізнесу», влаштувала для дітлахів благодійний обід.

Веселу розважальну програму з іграми та конкурсами провели працівники ЦТДЮ міста Селидове. Ведучі організували програму свого виступу під такими гаслами: «Милосердя і доброта - два крила, на яких тримається людство», «Лікування добротою потребують усі: хворі, самотні, благополучні», «Чуйність, співпереживання, вміння розуміти чужий біль та підтримувати у важку хвилину - це все є в характері нашого народу».

Тема милосердя наскрізною стрічкою поєднала між собою дітей, гостей та організаторів свята. Лунали вірші та пісні про добро і людяність, а запальні танці подарували гарний настрій усім присутнім.

 
05.12.2017