Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Владислав Шульга - срібний призер молодіжного чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА

З 30 листопада по 3 грудня у місті Мінськ (Білорусь) відбулись VII Міжнародні ігри з бойових мистецтв (ММА, карате, тхеквондо, кікбоксинг (WPKA), муай-тай, рукопашний бій, греплінг, джиу-джицу, панкратіон, кунг-фу та ін.).

У змаганнях взяли участь понад 4 000 спортсменів з 71 країни світу.

Звання віце-чемпіону світу серед молоді зі змішаних єдиноборств ММА виборов Владислав Шульга (м. Слов’янськ). 

У складі молодіжної збірної команди України в Мінську виступили дев’ятеро спортсменів і здобули нагороди у кожній ваговій категорії. В активі українців одна золота, сім срібних та одна бронзова медаль, а також друге загальнокомандне місце.

В особистому заліку другу ступень п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 61 кг посів спортсмен зі Слов’янська Владислав Шульга - вихованець тренера Андрія Безуглого, керівника бійцівського клубу «Тріада».

Вітаємо спортсмена і його тренера!

 

Варто додати, що поки ми спостерігали за успішним виступом нашої молодіжної збірної, дорослі збірники України завершили підготовку до чемпіонату Європи. Два тижні важкої роботи, виснажливих тренувань - спортсмени стійко пройшли весь шлях навчально-тренувальних зборів у місті Харків. Участь у чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який відбудеться 7-10 грудня у місті Дрезден (Німеччина), візьме Божена Мальцева з Донеччини. Бажаємо перемоги!   

 
06.12.2017