Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Срібний дебют «Бахмутських левів» на юніорському чемпіонаті України з флорболу

11-12 листопада у місті Бориспіль відбувся перший тур відкритого чемпіонату України з флорболу серед юніорів, який Всеукраїнська федерація флорбола проводить у чотирьох вікових категоріях (2003-2010 рр. н.). Донецьку область представила команда «Бахмутські леви». У віковій групі U-10 бахмутці зіграли п’ять матчів (зазнали поразки - 0:5, потім нічия - 4:4, а далі здобули три перемоги - 7:2, 5:1, 3:0) і отримали срібні медалі за друге місце.
 
«На такий чемпіонат наша команда поїхала вперше, - розповів тренер «Бахмутськіх левів» Олександр Чмирьов. - У змаганнях взяли участь дві наші команди - 10-ти і 14-ти років, які сформовано з юнаків та дівчат, що навчаються в освітніх школах №№2, 7, 11, 12, 18, 24. Команда U-10 обіграла сильні команди і посіла друге місце, а команда U-14 отримала серйозний досвід. В зв’язку з тим, що команди ще недоукомплектовані, ми не мали можливості робити заміни під час гри, і на хлопців було велике навантаження». 
 
Другий тур юніорського чемпіонату країни відбудеться 22-24 грудня у місті Суми. Вихованці СК «Бахмутські леви» обов’язково візьмуть участь у другому та третьому турах. Шансів на перемогу у хлопців багато. Також тренер планує запросити до участі ще й команду з гімназії «Сузір’я». 
 
 
Фінансову підтримку поїздки «Бахмутських левів» на чемпіонат надало Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради (керівник - Віктор Лис), за що хлопці і тренер дуже вдячні.
 
Більше світлин з чемпіонату переглядайте на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
 
Відео про перший тур чемпіонату дивіться тут:
https://www.youtube.com/watch?v=6os2Faa2XOs&feature=youtu.be
 
 
06.12.2017