Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Вітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги!

Від спортивної громадськості Донеччини
щиро вітаємо Вас із Днем місцевого самоврядування!

Становлення України як незалежної, демократичної і внутрішньо міцної держави напряму пов’язане із розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

На вас покладені важливі завдання щодо соціального розвитку територіальних громад, розвитку фізичної культури та спорту, виховання здорового майбутнього покоління. Лише злагоджена, тісна та конструктивна співпраця усіх гілок влади з громадянами та громадськими об’єднаннями сприятимуть зміцненню і розвитку спортивної інфраструктури і примноженню спортивних традицій Донеччини.

Упевнені, що запорукою успішного виконання поставлених цілей стануть ваша самовіддана та натхненна праця, високий професіоналізм і компетентність, активна громадська позиція, які й надалі слугуватимуть на користь людям.

У цей урочистий день бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння, витримки і творчої наснаги, миру, добра, благополуччя та подальших успіхів в усіх справах на благо зміцнення народовладдя та укріплення української державності!

 

З повагою,

начальник управління
з питань фізичної  культури та спорту
Донецької облдержадміністрації                                                 В.П. Мицик

 
07.12.2017