Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2017 році

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2017 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, з неолімпійських видів спорту та з видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Місця в топ-десятці спортсменів-олімпійців Донецької області посіли: Вікторія Сухорукова (стрільба кульова), Станіслав Оліферчик (стрибки у воду), Альона Шевкопляс (важка атлетика), Наталя Семенова (легка атлетика), Максим Євтушенко (боротьба греко-римська), Тимур Русія (велоспорт), Даніїл Нікулін (велоспорт), Ігор Обухов (важка атлетика), Олександр Чернецький (боротьба греко-римська), Маргарита Крилова (триатлон).

Успішною роботою в 2017 року також відзначилися тренери олімпійців Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Георгій Драгулян (триатлон), Денис Задрановський (важка атлетика), Тетяна Морозова (плавання), Тетяна Серорез (легка атлетика), Валерій Красов (велоспорт), Віктор Романчук (важка атлетика), Олександр Конжуков (плавання), Володимир Ліщук (легка атлетика), Анатолій Головань (стрибки у воду).

 

10 кращих спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2017 році

з/п
П.І. спортсмена
Рік
народ-ження
Вид спорту
Місто
Кращі результати
2017 року
Стипендіат, кращий спортсмен місяця
Сума балів
П.І.Б.
тренера
1
Сухорукова Вікторія
1997
стрільба кульова
Краматорськ
чемпіонат України – 1 м., чемпіонат світу (юніорки) – 2 м., міжнародний турнір – 1 м.
стипендіат
2085
Сухорукова Ірина Геннадіївна
2
Оліферчик Станіслав
1996
стрибки у воду
Маріуполь
чемпіонат Європи – 2 м., Всесвітня Універсіада – 2 м.
кращий спортсмен червня та серпня
1585
Головань Анатолій
Іванович
3
Шевкопляс Альона
1998
важка атлетика
Бахмут
чемпіонат Європи (юніорки) – 3 м.,
чемпіонат України (юніорки) – 1 м.,
чемпіонат світу (юніорки) – 6 м.,
чемпіонат України (молодь) – 2 м.,
чемпіонат України (жінки) – 3 м.
стипендіат
1570
Задрановський Денис Юрійович
4
Семенова Наталя
1982
легка атлетика
Бахмут
чемпіонат України – 1 місце (тричі),
Кубок Європи –
3 командне місце
стипендіат, кращий спортсмен березня
1425
Семенова Ольга Володимирівна
5
Євтушенко Максим
1996
боротьба греко-римська
Краматорськ
3 м. – чемпіонат України до 23 років,
2 м. – чемпіонат України, 3 м. – чемпіонат світу (військовослужбовці)
 
1415
Євтушенко Олег Іванович
6
Русія Тимур
1993
велоспорт МТБ (маунтенбайк)
Лиман
1 м. – чемпіонат України МТБ,
3 м. – МРЗ
 
1292,5
Міньковський Борис Давидович,
Поспєєв Кирило Васильович
7
Нікулін Даніїл
1999
велоспорт шосе, трек
Лиман
1 м. – чемпіонат України шосе,
1 м. – чемпіонат України трек,
15 м. – чемпіонат Європи, 21 м. – чемпіонат світу
стипендіат
1275
Красов Валерій Рафаїлович
8
Обухов Ігор
1998
важка
атлетика
Бахмут
чемпіонат України (молодь) – 1 м.,
чемпіонат Європи (юніори) – 5 м.,
чемпіонат світу (юніори – 9 м.,
чемпіонат України (чоловіки) – 2 м.,
чемпіонат України (юніори) – 2 м., юніорський рекорд України в поштовху –197 кг (в/к до 85 кг)
стипендіат
1270
Обухов Ігор Вікторович
9
Чернецький Олександр
1984
боротьба греко-римська
Маріуполь
6 м. ком. – Кубок України,
7 м. – чемпіонат Європи,
8 м – ком. чемпіонат Європи,
7 м. – чемпіонат світу
(військовослужбовці)
стипендіат
1225
Барановський Віталій Михайлович
10
Крилова Маргарита
1994
триатлон
Маріуполь
1 м. – чемпіонат України,
2 м. – Кубок Європи
стипендіат
1010,5
Драгулян Георгій Васильович

 

10 кращих тренерів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2017 року


з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
П.І. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Кращий тренер місяця
Сума балів
1
Сухорукова Ірина Геннадіївна
заслужений тренер України, тренер-викладач
стрільба кульова
Сухоруков Юрій, Сухорукова Вікторія,
Шклярук Андрій, Дімніч Ігор
кращий тренер лютого
4255
2
Драгулян Георгій Васильович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ
триатлон
Зємцев Віктор, Меньшиков Іван, Крилова Маргарита, Соснова Віра, Шабанов Дмитро, Золотухін Андрій, Пакшаєва Анна, Петрук Діана
кращий тренер вересня
4207
3
Задрановський Денис Юрійович
тренер-викладач ШВСМ
важка
атлетика
Шевкопляс Альона, Алєксандрова Марина, Єфімчук Надія, Кобець Максим, Гладиш Олександр, Коханенко Олена, Менгазедінов Олександр
 
3325
4
Морозова Тетяна
Володимирівна
заслужений тренер України, тренер-викладач
плавання
Дзеркаль Ганна, Григоренко Євгенія
 
2835
5
Серорез Тетяна Борисівна
тренер-викладач
легка атлетика
Радюк Олена, Коноваленко Артем, Коваль Катерина, Некрасов Віктор, Піддубний Артем
кращий тренер липня
2633,5
6
Красов Валерій Рафаїлович
заслужений тренер України, старший тренер ОСДЮСШОР з велоспорту
велоспорт шосе, трек, МТБ, крос
Нікулін Даніїл, Білоус Данило,
Кононенко Валерія, Рогозін Кирило, Шеін Олександр
 
2573,25
7
Романчук Віктор
Васильович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер-викладач ШВСМ
важка
атлетика
Паніматченко Анастасія, Полякова Альона, Білик Діана, Погосов Арсен, Шаповалов Кирило, Зайцев Роман, Нужний Іван, Гамалюк Маским, Акопов Артур, Квачан Тетяна, Вааль Володимир, Шарова Ганна
 
2169
8
Конжуков Олександр
Володимирович
заслужений тренер України, тренер-викладач
плавання
Красіна Анастасія, Григор’єв Леонід
 
2006
9
Ліщук Володимир
Іванович
тренер-викладач
легка атлетика
Жуков Єгор, Лонський Вадим, Семенова Богдана, Калюжна Вікторія, Наталія Легонькова
 
1950
10
Головань Анатолій
Іванович
тренер-викладач
стрибки у воду
Оліферчик Станіслав, Бредес Станіслав, Гупало Олег
кращий тренер червня та серпня
1669
 
 
26.12.2017