Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Регбісти Донеччини оформили «бронзовий» дубль на міжнародному турнірі в Перечині

5 січня в місті Перечин пройшов II Міжнародний турнір з регбі – відкритий Кубок Закарпатської області «UZHSNOW RUGBY 2018».

У змаганнях взяли участь 21 команда з Ужгорода, Мукачевого, Велятина, Колочави, Києва, Кривого Рогу, Кременця, Покровська, Хмельницького та Жиліни (Словаччина). Спортсмени визначали кращих у 4 групах: чоловіки, юнаки до 13 років, юнаки до 15 років, жінки. І в двох із них були представники Донеччини з Покровська – ДЮСШ (U15) і РК «Твердий знак» (дорослі).

На жаль, погода не порадувала учасників сніжним покриттям, як це планувалося заздалегідь – турнір проводився за спрощеними правилами «регбі на снігу». Змагання пройшли під акомпанемент дощу і до кінця ігрового дня поле більше нагадувало болото. Але брудною була лише форма гравців, самі ж зустрічі проходили в чесній боротьбі та дружній обстановці.

На груповому етапі обидві команди з Донеччини посіли другі місця в своїх підгрупах, завдяки чому продовжили боротьбу за «бронзу». І наші регбісти сповна використали цей шанс. Спортсмени ДЮСШ м. Покровська розгромили РК «КОРЗО» з Ужгорода, а «Твердий знак» обіграв з рахунком 40:10 суперників з Кременця. Таким чином, «бронзовий» дубль турніру поїхав до Донеччини.

 
10.01.2018

Новини