Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Вдалий початок року для вихованців Олега Юркіна і Костянтина Ткаченка

9 січня у спортивному залі СК «Металург» Покровська відбувся дитячий турнір з футзалу «FUTSAL KOLOS Сup-2018», який організувала ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району за підтримки Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На першому етапі турніру команди, що представляють Покровськ, Мирноград, Добропілля, Білозерське, Білицьке і Очеретино (Ясинуватський район), зіграли у двох підгрупах. Регламент кожного матчу - два тайми тривалістю по 10 хвилин.

За підсумками відбіркових ігор в «бронзовому» фіналі зустрілися ДЮСШ м.  Мирноград (тренери - Сергій Мороз, Владислав Засипка) і «Шахтар» з Білицького (тренери Аліна Сологуб, Олександр Телендій). Основний час закінчився з рахунком 1:1, а в серії пенальті точнішими виявилися гравці «Шахтаря».

У головному фіналі зустрілися ДЮСШ м. Покровськ (тренери - Олег Юркін, Костянтин Ткаченко) і команда з Добропілля (тренер - Володимир Грибаускас). У впертій боротьбі з рахунком 2: 1 перемогли господарі майданчика.

Оргкомітет турніру визначив кращих гравців: воротар - Аліна Яремтюк (Білозерське), захисник - Дмитро Можаровський (ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району), нападник - Данило Корнієнко («Шахтар» Білицьке), бомбардир - Арсеній Сафонов (Добропілля), кращий гравець - Ігор Ткаченко (ДЮСШ Покровськ).

Переможців і призерів нагороджено кубками, грамотами та медалями від організаторів турніру.

 
10.01.2018

Новини