Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Спортсмени Донецької області вибороли півсотні медалей на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO

2-4 лютого у Хмельницькому відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. У змаганнях взяли участь 615 кікбоксерів з 22 областей нашої держави. Донеччину на змаганнях представили 40 спортсменів, які в загальному заліку по кількості медалей вибороли перше місце (29 золотих, 21 срібна, 6 бронзових), а за підсумковою кількістю балів стали другими.

Тренери кікбоксерів підбили підсумки виступів своїх вихованців.

Тренер Віталій Терентійович Лі (м. Торецьк):

Микита Братчук – 2000 р.н. – лайт-контакт – 1 місце (69 кг), кік-лайт – 1 місце (69 кг),

Станіслав Галас – 2007 р.н. – лайт-контакт – 8 місце (37 кг), кік-лайт – 8 місце (37 кг),

Глєб Косун – 2002 р.н. – лайт-контакт – 2 місце (57 кг), кік-лайт – 1 місце (57 кг),

Михайло Сіобко – 2002 р.н. – лайт-контакт – 1 місце (69 кг), кік-лайт – 1 місце (69 кг),

Дмитро Халявкін – 2000 р.н. – лоу-кік – 3 місце (67 кг).

Тренер Леонід Іванович Казаріз (м. Бахмут):

Марк Лисенко – 2005 р.н. – лайт-контакт – 7 місце (42 кг), кік-лайт – 1 місце (42 кг),

Марія Панасенко – 2007 р.н. – кік-лайт – 2 місце (37 кг), лайт-контакт – 1 місце (37 кг).

Тренер Сергій Михайлович Гаюн (м. Краматорськ):

Данило Карпенко – 2009 р.н. – лайт-контакт – 1 місце (32 кг),

Ілона Шпакова – 2002 р.н. – лайт-контакт – 1 місце (+65 кг), кік-лайт – 2 місце (+65 кг).

Тренери Сергій Михайлович Гаюн, Денис Миколайович Харькін:

Микита Корякін – 2001 р.н. – фул-контакт – 1 місце (71 кг).

Тренер Максим Вікторович Тендітний (м. Краматорськ):

Євгенія Крутікова– 2005 р.н. – лайт-контакт – 2 місце (+47 кг), кік-лайт – 2 місце (+47 кг).

Тренер Денис Миколайович Харькін (м. Костянтинівка):

Софія Бєлова – 2001 р.н. – фул-контакт – 2 місце (48 кг),

Андрій Лакоза – 2001 р.н. – лоу-кік – 1 місце (71 кг).

Тренер Сергій Павлович Гоголенко (м. Родинське):

Кирило Іванов – 2000 р.н. – фул-контакт – 2 місце (63,5 кг),

Ігор Бушуєв – 1999 р.н. – лайт-контакт – 2 місце (69 кг), поінт-файтинг – 2 місце (69 кг).

Тренер Ігор Станіславович Пашинський (м. Новогродівка):

Алла Індик – 2000 р.н. – К-1 – 1 місце (60 кг),

Анна Індик – 2004 р.н. – лайт-контакт – 1 місце (42 кг), кік-лайт – 1 місце (42 кг),

Євген Буряк – 2005 р.н. – фул-контакт – 1 місце (42 кг),

Владислав Буряченко – 2001 р.н. – фул-контакт – 2 місце (54 кг), К-1 – 5 місце (54 кг),

Дмитро Деканов – 2004 р.н. – лайт-контакт – 3 місце (+69 кг), кік-лайт – 2 місце (+69 кг),

Марія Демченко – 2007 р.н. – фул-контакт – 1 місце (+46 кг),

Владислав Кузьменко – 2000 р.н. – лоу-кік – 2 місце (60 кг),

Максим Лигач – 2005 – лайт-контакт – 3 місце (47 кг), кік-лайт – 2 місце (47 кг),

Ангеліна Медведева – 2006 р.н. – фул-контакт – 1 місце (30 кг),

Олександр Наддол – 2006 р.н. – фул-контакт – 3 місце (34 кг),

Олександр Петриченко – 2004 р.н. – фул-контакт – 3 місце (+63 кг),

Ілля Репньов– 2005 р.н. – лайт-контакт – 2 місце (47 кг), кік-лайт – 1 місце (47 кг),

Олександр Смоляков – 2004 р.н. – фул-контакт – 3 місце (57 кг),

Тренер Володимир Вікторович Рюмін (м. Слов’янськ):

Артем Пономарьов – 2002 р.н. – фул-контакт – 1 місце (54 кг).

Тренери Артем Геннадійович Дріга, Владислав Павлович Гіда (м. Курахове):

Ринат Аскєров – 2001 р.н. – фул-контакт – 1 місце (51 кг),

Олександр Новіков – 2004 р.н. – фул-контакт – 1 місце (42 кг), лоу-кік – 2 місце (42 кг),

Данило Проломов– 2004 р.н. – фул-контакт – 1 місце (40 кг), К-1 – 2 місце (40 кг).

Тренер Артем Геннадійович Дріга (м. Курахове):

Андрій Кірієнко– 2006 – лоу-кік – 2 місце (38 кг),

Данило Стрілець – 2003 р.н. – лоу-кік – 1 місце (38 кг),

Давид Ткачук– 2005 р.н. – лоу-кік – 1 місце (36 кг),

Богдан Челдик– 2006 р.н. – лоу-кік – 1 місце (+46 кг).

Тренер Владислав Павлович Гіда (м. Курахове):

Аліна Новікова – 2001 р.н. – лайт-контакт – 1 місце (55 кг), кік-лайт – 1 місце (55 кг),

Олексій Чернов – 2005 р.н. – фул-контакт – 2 місце (34 кг).

Тренер  Павло Михайлович Дерев’янко (м. Лиман):

Ілля Лозовий– 2004 р.н – поінт-файтинг – 2 місце (42 кг), лайт-контакт – 1 місце (42 кг), кік-лайт – 2 місце (42 кг),

Данило Федоренко – 2002 р.н. – лайт-контакт – 1 місце (57 кг), кік-лайт – 2 місце (57 кг).

Вітаємо наших спортсменів та сподіваємось, що вони і надалі будуть демонструвати найвищі спортивні результати та гідно представляти Донецьку область на змаганнях всеукраїнського рівня.

 
05.02.2018

Новини