Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Підготовка до проведення у Бахмуті чемпіонату України з вільної боротьби триває за планом

9 лютого у Бахмуті відбулось засідання оргкомітету і робочої групи з підготовки до проведення чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., який пройде 5-9 березня у СК «Металург». 
 
Чергове засідання оргкомітету провів заступник голови облдержадміністрації, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський. 
 
«Ми очікуємо на приїзд у Бахмут понад 500 гостей - спортсменів, тренерів, суддів, керівників Асоціації спортивної боротьби України, - сказав голова оргкомітету Віктор Ремський. - І ми з вами маємо врахувати кожний нюанс і продемонструвати всім, що в Донецькій області нормальне життя і розвивається спорт. І щоб у всіх залишились тільки приємні спогади про Бахмут». 
 
Про стан виконання протокольних доручень, які прийнято на попередньому засіданні 2 лютого, доповів директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.   
 
На змагання у Бахмут приїдуть спортсмени з усіх областей країни і будуть боротися на чотирьох килимах у манежі «Металург». Члени оргкомітету  і робочої групи протягом години обговорили всі аспекти підготовки до проведення масштабного змагання, а також перевірили стан арени. 
 
За кожний напрямок підготовки персонально відповідають  призначені координатори. Вони доповіли про хід підготовки за всіма напрямками: зустріч гостей залізничних вокзалах у Костянтинівці та Святогірську, а також автовокзалі у Бахмуті, трансфер до місць розміщення, матеріально-технічне, транспортне, медичне, організаційне забезпечення змагань, харчування учасників та ін.   
 
Усі напрямки підготовки є суттєвими, але все ж таки найважливіший з них – безпека. Тому що саме цей аспект, і це зрозуміло, може викликати певне хвилювання у мешканців інших областей. З урахуванням цих сумнівів вирішено забезпечити посилену охорону учасників на кожній локації – в усіх місцях змагань, проживання і харчування.       
 
Масштабні змагання борців пройдуть у манежі спорткомплексу «Металург». Наразі це унікальна база олімпійської і паралімпійської підготовки – єдина с таким статусом, що функціонує на підконтрольній Україні частині Донецької області. 
 
Переможці змагання у Бахмуті отримають право представляти Україну на чемпіонаті Європи у цій віковій категорії, який відбудеться 21-30 квітня у Києві.
 
 
12.02.2018