Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Підсумки чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів у Бахмуті

5-9 березня в місті Бахмут Донецької області проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження.

Чотири килими на стадіоні «Металург» зібрали кращих спортсменів з 23-х регіонів країни, які змагалися не лише за нагороди, але й за право виступити в складі національної збірної на чемпіонаті Європи, що пройде 21-30 квітня в Києві.

За підсумками боротьби дівчат у командному заліку місця розподілилися таким чином: 1 місце – Донецька область (77 балів), 2 місце – Львівська область (66 балів), 3 місце – Київська область (48 балів).

За підсумками змагань юнаків у командному заліку регіони України розташувались так: 1 місце – Одеська область (89 балів), 2 місце – Донецька область (74 бали), 3 місце – Київська область (70 балів).

Результати серед дівчат
 

40 кг

1) Кушнір Софія (Київська область)
2) Падошик Ольга (Волинська область)
3) Гетта Марина (Донецька область)


43 кг

1) Аміна Пономарьова (Запорізька область)
2) Басич Христина (Київська область)
3) Томищ Марія (Закарпатська область)


46 кг

1) Рілля Альбіна (Харківська область)
2) Мацола Дарина (Львівська область)
3) Курганова Альона (Запорізька область)
3) Чорномор Каріна (Житомирська область)

49 кг

1) Профатілова Тетяна (Донецька область)
2) Винник Марія (Львівська область)
3) Макарова Олена (Полтавська область)
3) Мартинчук Марія (Київська область)

53 кг

1) Винник Соломія (Львівська область)
2) Клівчуцька Наталія (Херсонська область)
3) Маланчук Лілія (Київська область)
3) Ткаченко Олександра (Одеська область)

57 кг

1) Скобельська Манола (Львівська область)
2) Заяц Тетяна (Рівненська область)
3) Петровська Віолетта (Донецька область)
3) Соколовська Кристина (Полтавська область)

61 кг

1) Кулагіна Антонина (Херсонська область)
2) Лесковець Юлія (Київська область)
3) Зелених Катерина (Львівська область)
3) Блажко Людмила (Харківська область)

65 кг

1) Чудик Оксана (Львівська область)
2) Височин Альона (Полтавська область)
3) Красуля Ніка (Запорізька область)
3) Нікітінська Олена (Вінницька область)    

69 кг

1) Алпєєва Анастасія (Волинська область)
2) Кирея Марія (Хмельницька область)
3) Пишкіна Еліна (Донецька область)
3) Мельник Анна (Івано-Франківська область)

73 кг

1) Журавель Тетяна (Харківська область)
2) Малай Єлизавета (Харківська область)
3) Калініченко Даря (Донецька область)

Результати серед юнаків

45 кг

1) Абрамов Владислав (Дніпропетровська область)
2) Білійчук Андрій (Львівська область)
3) Зубаль Микита (Херсонська область)
3) Ткач Андрій (Тернопільська область)


48 кг

1) Абрамов Микита (Київ)
2) Левус Данило (Донецька область)
3) Курдов Василь (Одеська область)
3) Дмитрієв Дмитро (Одеська область)

51 кг

1) Савченко Микита (Донецька область)
2) Радіонов Вячеслав (Херсонська область)
3) Терзі Андрій (Одеська область)
3) Марченко Сергій (Харківська область)

55 кг

1) Остапенко Владислав (Київська область)
2) Покудов Едуард (Херсонська область)
3) Мірзабекян Арсен (Житомирська область)
3) Шарапов Кирило (Донецька область)

60 кг

1) Гончаров Микита (Донецька область)
2) Мамека Віталій (Київ)
3) Могильченко Євген (Харківська область)
3) Ташогло Віктор (Одеська область)

65 кг

1) Гордієнко Сергій (Одеська область)
2) Желєв Андрій (Херсонська область)
3) Маленков Сергій (Одеська область)
3) Гудима Тимур (Київська область)

71 кг

1) Куриленко Вадим (Київська область)
2) Квіт Віктор (Львівська область)
3) Мєсувєтов Рідван (Херсонська область)
3) Крупа Віктор (Тернопільська область)

80 кг

1) Сагалюк Денис (Івано-Франківська область)
2) Чорний Юрій (Тернопільська область)
3) Говтвяниця Богдан (Дніпропетровська область)
3) Ахметханов Руслан (Дніпропетровська область)

92 кг

1) Стасюк Данило (Львівська область)
2) Сова Василь (Київська область)
3) Стеценко Андрій (Сумська область)
3) Підлипенець Данііл (Київська область)

110 кг

1) Мчедлідзе Давід (Дніпропетровська область)
2) Моро Вадим (Донецька область)
3) Лясковський Михайло (Хмельницька область)
3) Гаміловський Дмитро (Харківська область)

Світлини в більшому розмірі дивіться на сторінці в соціальній мережі Facebook: www.facebook.com/sport.donetsk.ua (пост про підсумки змагань – за посиланням)

 
11.03.2018