Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Пилип Акілов – переможець Всеукраїнського боксерського турніру «Кубок Богдана Хмельницького»

З 27 лютого по 4 березня в місті Черкаси пройшов Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків «Кубок Богдана Хмельницького», який зібрав 90 спортсменів із 17-ти команд (16 областей України та місто Київ).

За підсумками змагань збірна Донецької області завоювала дві медалі: золоту та бронзову.

У ваговій категорії до 75 кг (уперше після переходу з категорії до 69 кг) виступив Пилип Акілов (Бахмут-Соледар), учень Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки, спортсмен змінного складу відділення боксу школи вищої спортивної майстерності. Вихованець тренерів Анатолія Переяслова і Георгія Гангалова, Акілов провів чотири бої, у кожному з яких завоював перемогу. Так, у першому бою його суперником був Андрій Меньших (Черкаська область), у другому – Олександр Узун (Одеська область), у третьому – Микола Жижиян (Чернівецька область), а у фіналі – Андрій Терегеря з Броварів (Київська область). Відзначимо, що виступ у Черкасах приніс Пилипу не тільки «золото», а й норматив майстра спорту України.

Бронзовим призером турніру у ваговій категорії до 60 кг став Артем Демяненко з Покровська, який нині тренується в Маріуполі (ШВСМ, тренер Ярослав Підмастерчик). Демяненко переміг киянина Валентина Штонду, проте поступився представнику Одеської області Віктору Гурову.

 
13.03.2018

Новини