Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


«Спорт для всіх». Відкриття велосезону, легка атлетика і футбол, настільний теніс і дуйбол

Протягом минулого тижня (16-22 квітня) мережею  Центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено низку масових заходів.

Обласний етап фінальних змагань з легкої атлетики Спартакіади Донецької області 2017/2018 років серед учнів закладів професійної освіти

18 квітня на базі ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» відбулися  регіональні  змагання  з легкої атлетики Спартакіади Донецької області 2017 – 2018 років серед учнів закладів професійної освіти.

У спортивному заході прийняли участь три команди: ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» (№113), СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса (№56) м. Слов’янськ, ЛПТУ (№119) м. Лиман.

Змагання проводились з метою популяризація  легкої атлетики  серед учнівської молоді, підвищення рухової активності учнівської молоді та пропаганди здорового способу життя.

Програма змагань. Юнаки: біг – 60 м, 100 м, 200 м; естафета – 4х100 м. Дівчата: біг – 60 м, 100 м, 200 м; естафета – 4х100 м.

Місця розподілились таким чином: І – ДНЗ «Костянтинівське ВПУ» (№113); ІІ - СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса (№ 56) м. Слов’янськ; ІІІ - ЛПТУ (№119) м. Лиман.

Всі команди-учасниці нагороджено грамотами Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України, а команда-переможець – ще й кубком департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

Змагання з міні-футболу на майданчику зі штучним покриттям у Костянтинівці

19 квітня в рамках щорічної Спартакіади міста серед закладів професійної та вищої освіти відділом 
з фізичної культури і спорту та центром «Спорт для всіх» організовано урочисте відкриття футбольного 
сезону на майданчику зі штучним покриттям (вул.. Ціолковського, 1-а).

У цей день майданчик було прикрашено банерами відділу та центру,  та прапорами України та міста. 

У міні-футболі змагались п’ять місцевих студентських команд. За підсумками турніру місця розподілилися  таким чином: 

І місце - команда Костянтинівського технікуму Луганського аграрного університету;

ІІ місце - Костянтинівське вище професійне училище;

ІІІ місце - Костянтинівський індустріальний технікум;

IV місце -  Костянтинівський професійно-будівельний ліцей;

V місце - Костянтинівський медичний коледж.

Трійку кращих команд відзначено грамотами.

Першість з легкої атлетики у Маріуполі

18 квітня в Маріуполі, у легкоатлетичному манежі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №4, відбулась першість з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

У змаганнях взяли участь шість команд по 16 спортсменів, які змагалися в бігу на 60 м, 200 м, естафеті 4х100 м, стрибках у довжину з місця.

За підсумками змагань команди розташувалися в такому порядку:

1 місце - Маріупольський будівельний коледж (викладач Галина Леонідівна Миколаєва),

2 місце - Маріупольський механіко-металургійний коледж ПДТУ (викладач Світлана Іванівна Федотенко),

3 місце - Маріупольський коледж ПДТУ (викладач - Геннадій Петрович Скорик).

Переможців і призерів змагань нагороджено кубком, медалями та грамотами управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради.

«Шкіряний мяч» у Маріуполі

На трав'яному газоні стадіону школи №65 Маріуполя відбулись Всеукраїнські зональні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч-Кубок Соса-Соla».

У вівторок прибула команда з Нікольского району у віковій групі 11 років, у складі якої були дівчата та хлопці, а у четвер команди 12-ті років змагались за перемогу в турнірі.

Незважаючи на перемоги і поразки, юнаки продемонстрували високу якість гри та довели, що щоденні заняття футболом допоможуть здобути великих перемог не лише у футболі, а й в інших напрямках.

Тренування на свіжому повітрі у Маріуполі

14 квітня на березі Азовського моря стартував соціальний проект від ГО «Богатирі» та тренера  Олександра Лугового «Тренування на свіжому повітрі».

Вже другий рік поспіль для жителів міста Маріуполь у теплу пору року проводяться безкоштовні тренування на постійній основі.

Учасники громадської організації виступають ініціаторами у розвитку масового спорту серед усіх верств населення та запрошують усіх бажаючих вступити у ряди організації. Комплекс вправ з кросфіту завжди виконується за спеціальною програмою тренера.

Маріупольский центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» висловив подяку за запрошення та гарантував підтримку ідеї з популяризації здорового способу життя серед населення шляхом анонсування та розповсюдження інформації в соціальних мережах на офіційних сторінках центру та управління з фізичної культури та спорту Маріуполя.

Відкриття велосезону в Маріуполі

Велосипедисти та прихильники здорового образу життя вранці зібрались біля Драмтеатру. Колонна проїхала по вулицях міста і завершила свій рух в «Аляска центр».

У разважально-спортивному центрі організовано різні спортивні локації для активного сімейного відпочинку: гонки для дітей та дорослих, а також скелелазіння. А підкріпитися можна було на безкоштовному велопікніку.

Спеціаліст Маріупольського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» протягом усього заходу забезбечив музичний супровід. На святі спорту було дуже весело та цікаво.

Кубок Краматорська з мiнi-футболу

21 квітня в Краматорську почався відкритий кубок міста з мiнi-футболу на майданчиках зі штучним покриттям.

У турнірі беруть участь 24 команди з Краматорська, Дружківки, Слов'янська, Добропілля та Авдіївки.

Змагання тривають за системою на виліт після двох поразок. У суботу зіграні матчі за вихід в 1/8 фіналу, де декілька команд згідно жеребкування очікують на  своїх суперників.

Результати матчів: Атланта - МЧС - 2:9, Лазурний - КЗТС - 5:4, Legion XXI+1 - Ветерани - 4:1, Legion XXI - Кілікія - 5:3, Мікос-Укроп - Ліга Спорт - 9:0, Сергіївка - Черкаське ОТГ - 3:4, Форум-Авто - Конкорд-2 - 5:3.

Наступними вихідними відбудуться ще 16 матчів у верхній та нижній сітці.

Змагання з настільного тенісу в Краматорську

20 квітня на базі ЗОШ №20 Краматорська відбулись змагання з настільного тенісу.

14 школярів змагались в трьох категоріях: парна категорія та окремо хлопці та дівчата.

Серед хлопців переміг Микола Ярош, серед дівчат - Белла Денісова.

Призерів нагороджено медалями та грамотами Центру ФЗН «Спорт для всіх».

Турнір з дуйболу в Покровську

16 квітня на базі Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено турнір з дуйболу серед юнаків та дівчат з нагоди Дня пожежної охорони.

У змаганнях взяли участь 35 юних спортсменів та спортсменок.За результатами змагань: 1 місце – Олег Лобанов, 2 місце – Денис Сидоренко, 3 місце – Костянтин Васильєв.

Переможців і призерів нагороджено грамотами Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 
25.04.2018