Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


XI Відкритий турнір з карате-до JKA WF «Доблесть Воїна» у Бахмуті присвятили Дню Перемоги

6 травня у Бахмуті, у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург», відбувся XI Відкритий турнір з карате-до JKA WF «Доблесть Воїна», який присвячено Дню Перемоги.

На урочистому відкритті змагань звучали теплі слова подяки на адресу ветеранів Другої світової війни, а виступ ансамблю «Мажор плюс» народної студії районного будинку культури (керівник Марія Ткаченко) додав святкових ноток. Завдяки чудовій організації турнір пройшов у теплій і дружній атмосфері.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з чотирьох міст Донецької області: Костянтинівки, Краматорська, Слов'янська, Бахмута. Спортивну програму склали традиційні розділи - індивідуальне і командне ката, індивідуальне і командне куміте.

За підсумками змагань вихованці ОРБ «Бусі-До» (Бахмут) вибороли перше місце командного заліку. Друге місце посіла команда «Тецу Рю» (Краматорськ - Слов'янськ), третє місце - команда «Кайдзен» (Краматорськ).

Турнір організував СК «Мангуст» (відділення рукопашного бою «Бусі-До» і Андрій Волошин) за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.  

 
15.05.2018