Сніжана Кернична та Ігор Боженко – переможці відкритого Кубку Польщі з танців на візках

16-17 червня в місті Ломянки відбувся відкритий Кубок Польщі зі спортивних танців на візках, де від Донецької області в складі збірної команди України виступили два спортсмени зі Слов’янська.

Уперше наш регіон був представлений у програмі «Соmbi Freestyle». Заслужений майстер спорту України Сніжана Кернична та її новий партнер Ігор Боженко, попри високу конкуренцію, змогли здобути золоті медалі.

Також у активі Сніжани – перемога в програмі «Single Women class 1» та срібна нагорода у програмі «Freestyle Women class 1».

До участі в змаганнях спортсменів підготувала тренер Олена Харченко (Слов’янськ).

Нагадаємо, у 2017 році подружній дует Сніжана та Володимир Керничні здобули «золото» та «бронзу» чемпіонату світу в Бельгії, а в 2018-му раніше стали володарями нагород чемпіонату України та міжнародного турніру в Німеччині.